جرثقیل سقفی برقی یا دستی؟

جرثقیل سقفی برقی یا دستی؟ جرثقیل ها انواع مختلفی دارند و در انواع مدل های مختلف تولید می شوند و توسط برند های خارجی و ایرانی تولید می شوند و به صورت تولید داخل و وارداتی هستند ، جرثقیل ها در دسته های برقی و دستی تقسیم می شوند و این دسته ها باز خود به چندیل دسته تقسیم می شود که می توان به سقفی / زنجیری / و . . . اشاره کرد .

شما عزیزان می توانید انواع جرثقیل های نام برده شده و یا موجود در بازار را از فروشگاه الو ابزار خریداری کنید ، محصولات الو ابزار دارای تضمین و گارانتی می باشد و شما دیگر نگرانی از این بابت ندارید .

جرثقیل سقفی برقی یا دستی؟

جرثقیل دستی چیست ؟

امروزه تکنولوژی پیشرفت کرده و این پیشرفت به حوزه جرثقیل ها هم آمده است و این امر باعث شده جرثقیل های دستی کم رنگ تر شوند و منسوخ شوند .

ولی در هر صورت ما می خواهیم نحوه کار این نوع جرثقیل را توضیح دهیم ، که به این شکل می باشد که این نوع جرثقیل ها دارای 1 قلاب و زنجیر و قرقره می باشند و از این بیش نیستند و از سمتی جرثقیل را اویزان می کنند و بعد توسط قلاب محموله مورد نظر را بسته و توسط نیروی دست با زنجیر به بالا و یا پایین کشیده می شود ، این بود تمامی کارکرد جرثقیل دستی که سیتستم بسیار ساده و اولیه ای دارد .

جرثقیل سقفی برقی یا دستی؟

جرثقیل سقفی چیست ؟

جرثقیل سقفی مدل های مختلفی دارد و در اندازه های کوچک تا غول پکر که در راه اندازی مترو استفاده می شود وجود دارد . جرثقیل های سقفی اکثرا در انبار ها و سوله ها و سالن های صنعتی به کار می رود و برای حمل بار سنگین و سبک در طول سال و سوله کاربرد دارد ، این نوع جرثقیل ها برقی هستند و با انرژی برق کار می کنند و از دو ریل موازی برای جابجایی و حرکت در سقف استفاده می کنند و به صورت افقی حرکت می کنند و به صورت عمودی نیز حرکت دارند . این نوع جرثقیل ها توسط یک تیر به ریل ها متصل هستند و توسط قلاب و تسمه و سیم بکل و یا زنجیر محموله را حمل می کنند و دارای موتور و وینچ قوی هستند ، از این نوع جرثقیل ها در سالن های کارخانه ها / سوله های صنعتی و سنگین / ساخت مترو / سنگ بری ها / و جا هایی که محموله ها سنگین هستند استفاده می شود و به خاطر دارا بودن پایه های موازی و مربعی شکل وزن زیادی تحمل می کند .

جرثقیل سقفی برقی یا دستی؟

جرثقیل برقی چیست ؟

جرثقیل برقی همانطور از اسم ان معلوم است توسط نیروی برق کار می کند و برقی نیست این تازه توضیح ساده ای می باشد . جرثقیل های برقی می توانند در مدل های مختلف باشند مثل جرثقیل های ساختمانی / سقفی / و. . . تنها فرقی که میان دستی و برقی وجود دارد این است که برقی دارای وینچ و موتور برقی برای بالا و پایین آوردن محموله می باشد و در برخی موارد به دلیل بالا بودن ارتفاع جرثقیل از ریموت کنترل های از راه دور استفاده می کنند که مزیتی برای جرثقیل های برقی محسوب می شود .

جرثقیل سقفی برقی یا دستی؟

قیمت جرثقیل های دستی برقی و سقفی ؟

قیمت جرثقیل سقفی برقی یا دستی؟ قیمت جرثقیل ها متفاوت می باشد و متناسب با متریال و مدل ساخت قیمت های مختلفی دارند یعنی چه یعنی قیمت جرثقیل نسبت به فولاد و زنجیر و یا سیم بکسل استفاده شده و یا ریل و پایه و کلا بر اساس متریال استفاده شده متفاوت می باشد که گران ترین جرثقیل ها جرثقیل های سقفی هستند چون فولاد و تکنولوژی و موتور پیچیده و قوی تری دارند و گران تر هستند و سختی نسب بالا تری دارند و ارزان ترین جرثقیل ها ، جرثقیل های دستی هستند و به صورت کلی جرثقیل های برقی و وینچ دار قوی گران تر هستند ، شما عزیزان می توانید تمامی این مدل های گفته شده را از الو ابزار خریداری کنید .

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با واحد فروش: ۶۶۷۶۵۸۰۰
بستن
مقایسه