جرثقیل

برای این ساعت از الو ابزار با مقاله ای کامل در مورد جرثقیل با شما دوستان همراه خواهیم بود.

جرثقیل

علاوه بر داشتن اطلاعاتی کامل در صورت نیاز به خرید این محصول میتوانید از طریق همین سامانه سفارش خرید خود را تکمیل کرده  و خرید خود را به آسانی انجام دهید.

تاریخچه جرثقیل :

برای اولین بار  توسط یونانیان باستان با استفاده از چوب اختراع شد و برای استفاده از این وسیله کاربردی  از مردان و حیوانات استفاده میشد ،اما در طول زمان و به صورت تدریجی جرثقیلها توسعه پیدا کرده و همانطور که امروزه شاهد آن می باشیم در بارگذاری ،تخلیه کشتی ها ، ساخت و ساز و….. بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

جرثقیل (گرانبر) چیست :

یک نوع ماشین می باشد ، به طور کلی این ماشین به  طناب یا همان سیم بکسل ،زنجیر و قرقره مجهز می باشد ، نحوه کار  به این صورت می باشد که  میتواند مواد را به صورت عمودی و افقی جا به جا کند و عمدتا برای جابه جایی انواع مواد سنگین استفاده می شود.

به عنوان یکی از ابزارهای مهم در صنعت ،ساختمان سازی ، کارخانه جات و … به شمار می آید و کاربرد بسیار مهمی در جا به جایی انواع اجسام را ایفا میکند.

همانطور که همه ما میدانیم برای جابه جا کردن اجسام سنگین و بسیار سنگین به هیچ عنوان نمیتوان از نیروس انسانی کمک گرفت و برای انجام این کار از این ماشین استفاده میشود .

انواع جرثقیل :

دستی : این نوع  همانطور که از نامش مشخص میباشد با استفاده از نیروی انسانی و به صورت دستی برای جابه جایی استفاده می شود.

برقی :  نمونه پیشرفته دستی می باشد به دین صورت که نیروی انسانی در این نوع حذف شده و تمام کارها توسط موتور برقی و ریموت کنترلها انجام می شود ،

جرثقیل برقی زنجیری

جرثقیل برقی سیم بکسلی

جرثقیل برقی سیم بکسلی تک فاز

انواع دیگر شامل برجی،سقفی ، دروازهای ، بازویی  و آویز میباشد.

در صورت نیاز به پشتیبانی و نحوه خرید آنلاین میتوانید با شماره 02155429800 داخلی 103 تماس حاصل فرمایید .

الو ابزار به عنوان یکی از اولین فروشندگان اینترنتی محصولات صنعتی بوده و به دلیل داشتن نماینده انحصاری از چندین شرکت معتبر اروپایی مناسب ترین قیمت را برای خریداران گرامی ارائه می دهد.

Save

۲ دیدگاه برای “جرثقیل”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با واحد فروش: ۶۶۷۶۵۸۰۰
بستن
مقایسه